• RSS
  • Facebook
  • Twitter
10
Październik
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, jakich towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź
Hurtownia medyczna

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 produktów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie są także firmy polskie, producenci następujących marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.