• RSS
  • Facebook
  • Twitter
10
Październik
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.